Antalya Alarko Klima Servisi

Alarko Antalya Klima Servisi

Antalya Alarko Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Alarko klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Antalya’nın en köklü Alarko servislerinden birisi olan Antalya Alarko Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Antalya ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Alarko markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Alarko klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Antalya Alarko klima servisi olarak, Alarko klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Alarko klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Antalya Alarko Klima Servisi olarak biz firma olarak Alarko marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Antalya Alarko klima servis merkezi olarak, aldığınız Alarko marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Bayındır Alarko Klima Servisi , Yüzüncüyıl Alarko Klima Servisi , Yeşildere Alarko Klima Servisi , Topçular Alarko Klima Servisi, Aydınlık Alarko Klima Servisi, Balbey Alarko Klima Servisi, Akkuyu Alarko Klima Servisi, Soğuksu Alarko Klima Servisi, Eryaman Alarko Klima Servisi, Kepez Alarko Klima Servisi, Yenigün Alarko Klima Servisi, Arapsuyu Alarko Klima Servisi, Mollayusuf Alarko Klima Servisi ,

Üçgen Alarko Klima Servisi, Güllük Alarko Klima Servisi, Deniz Alarko Klima Servisi, Güvenlik Alarko Klima Servisi, Dutlubağçe Alarko Klima Servisi, Altınkum Alarko Klima Servisi, Pınarbaşı Alarko Klima Servisi, Muratpaşa Alarko Klima Servisi, Siteler Alarko Klima Servisi, Altındağ Alarko Klima Servisi, Kuşkavağı Alarko Klima Servisi, Kızıltoprak Alarko Klima Servisi, Etiler Alarko Klima Servisi,

Şaranpol Alarko Klima Servisi, Konyaaltı Alarko Klima Servisi, Söğütözü Alarko Klima Servisi, Toros , Kayaş Alarko Klima Servisi, Lara Alarko Klima Servisi, Ostim Alarko Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Alarko Klima Servisi, Kırkkonaklar Alarko Klima Servisi, Meydan Alarko Klima Servisi, Gazi Mahallesi Alarko Klima Servisi

  • Antalya Alarko Klima Servisi
  • Alarko Klima Bakımı
  • Alarko Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Alarko klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Alarko klima ünitelerinizin bakımlarını Antalya Alarko Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.